Napędy

Napędy

profesjonalne rozwiązania dla przemysłu

Primacon posiada bogate zaplecze napędów do przenośników taśmowych i rolkowych wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Kompleksowa budowa oraz zwarta konstrukcja sprawiają, że można je stosować w rozmaitych gałęziach przemysłu, zarówno w transporcie wewnętrznym jak i zewnętrznym, w górnictwie, energetyce, budownictwie czy rolnictwie. Sprawny system uszczelnień oraz izolacja wrażliwych elementów przed niesprzyjającymi warunkami zapewniają bezpieczeństwo pracy i niskie zużycie. Oferujemy napęd w przystępnej cenie, fachowe doradztwo techniczne oraz profesjonalne wsparcie posprzedażowe.

Elektrobęben
Elektrobębny

W naszym asortymencie znajdują się różne typy elektrobębnów przystosowanych do transportu ładunków lekkich i ciężkich. Te wyjątkowo trwałe urządzenia izolowane są od środowiska zewnętrznego stalowym baryłkowym płaszczem. Zajmują niewielką przestrzeń i doskonale sprawdzają się jako napęd w bardziej wymagających aplikacjach.

zobacz
Elektrorolki
Elektrorolki 24V DC

Primacon udostępnia swoim klientom elektrorolki stanowiące doskonały napęd dla przenośnikiów rolkowych. Stosuje się je powszechnie w transporcie wewnętrznym, w procesach produkcji, magazynach, halach czy sortowniach. Napęd zintegrowany w rolce zapewnia oszczędność miejsca i prosty montaż samego przenośnika.

zobacz
Motoreduktor
Przekładnie i motoreduktory

Nasze motoreduktory są bardzo efektywnym napędem w transporcie technologicznym. Lekka konstrukcja i zwarta budowa zapewnia szybki transport ładunków o różnym ciężarze. Wyposażone są w przekładnie ślimakowe, stożkowe, walcowe lub mieszane, których wybór dostosowany jest do charkteru pracy danego przenośnika.

zobacz
Silnik elektryczny
Silniki elektryczne

Nasza firma dysponuje także sporym wyborem silników elektrycznych, które udostępniamy w trzech klasach sprawności. Są to urządzenia spełniające wszelkie wymogi techniczne i międzynarodowe normy, wykonane z wysokiej klasy materiałów, bezpieczne i znacznie usprawniające transport technologiczny. Oferujemy krótkie terminy realizacji i fachowe doradztwo techniczne.

zobacz

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

województwa

zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

×

Masz pytania? Zadzwoń

województwa

zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

531 593 200

pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

512 844 162