Przenośniki rolkowe

Transportery rolkowe

modułowa budowa, prosta konstrukcja

Przenośniki rolkowe Primacon montowane są z solidnych ram (profili) oraz Naszych rolek. Ich modułowa budowa i prostota konstrukcji umożliwia bardzo szybkie i tanie wykonanie przenośnika rolkowego do długości 3000 mm. Dzięki naszym stołom transferującym można je w prosty sposób łączyć ze sobą dopasowując do wymogów hali produkcyjnej, czy magazynowej. Takie rozwiązanie zapewnia przesył produktów w różnych kierunkach. W zależności od obciążenia, właściwa konfiguracja rolek i profili pozwala na ich zastosowanie odpowiednio do lekkich, średnich i ciężkich ładunków w magazynach, centrach logistycznych, liniach montażowych, transporcie palet itp.

Przenośniki rolkowe 19KU i 19ST

Przenośniki rolkowe "19KU" przeznaczone są do transportu lekkich produktów. Ich konstrukcja składa się z profili U 20/70/20/2, cynkowanych oraz plastikowych rolek średnicy 20 mm - 30 mm.

Transportery rolkowe "19ST" przeznaczone są do transportu lekkich produktów. Ich konstrukcja składa się z profili U 20/70/20/2, cynkowanych oraz stalowych rolek średnicy 20 mm - 30 mm. W obu przypadkach możliwe zakręty na promieniu 800 mm. Długości do 3000 mm możliwe.

Przenośniki rolkowe serii 19KU

Przenośniki rolkowe 11KU i 11ST

Przenośniki rolkowe "11KU" przeznaczone do produktów cięższych. Oparte na plastikowych rolkach o średnicy 50 mm stanowią uniwersalne rozwiązanie transportowe.

Przenośniki rolkowe "11ST" są wersją przenośników z linii 11 opartymi o rolki stalowe średnicy 50 mm. W obu przypadkach możliwe zakręty na promieniu 800 mm. Długości do 3000 mm możliwe.

Przenośniki rolkowe serii 11KU

Multikierunkowy przenośnik rolkowy "L04"

Multikierunkowy przenośnik rolkowy "L04" pozwala na transfer produktów przy pomocy rolek Ø 48 mm. Na długości do 500 mm umożliwia on zmianę kierunku transportowanych produktów pomiędzy innymi przenośnikami rolkowymi. Dostępne standardowe szerokości przenoszenia to 300, 400, 500 i 600mm.

Multikierunkowy przenośnik rolkowy L04

Kulkowy stół transferowy

Kulkowy stół transferowy umożliwia transfer produktu w dowolnym kierunku. Stół kulkowy składa się rolek kulkowych o średnicy Ø 15 mm or 22 mm. Stół składa się z 4 mm grubości blachy stalowej i jest otoczony stalową ramą z każdej strony. Dodatkowe spawane rozpory wzmacniają stół transmisyjny. Malowany jest w kolorze RAL5015 niebieskim.

Kulkowy stół transferowy

Sprawdź również transportery rolkowe

ciężkie, podpory oraz listwy rolkowe L13, L14, L16, L17!

zapytaj
Przenośnik rolkowy napędzany
Przenośniki rolkowe napędzane

Polecamy Państwu przenośniki rolkowe napędzane elektrorolkami, elektrobębnami, motoreduktorami ślimakowymi lub walcowymi. Transport ładunków odbywa się poziomo, pod kątem, w kierunku prostym bądź po łuku. Uczestniczą w przenoszeniu ładunków lekkich i ciężkich.

zobacz
Przenośnik rolkowy grawitacyjny
Przenośniki rolkowe grawitacyjne

Nasze przenośniki rolkowe grawitacyjne doskonale sprawdzają się w transporcie ładunków lekkich i średnio ciężkic, jednostkowych oraz zapakowanych, w dowolnym kierunku. Można je łączyć z rolkami stalowymi oraz tymi wykonanymi z tworzyw sztucznych (PVC, pokrycie gumowe).

zobacz
Przenośnik rolkowy Primaflex
Przenośniki rolkowe PRIMAFLEX

Oferujemy Państwu przenośniki rolkowe z możliwością elastycznej zmiany kształtu i długości a tym samym kierunku transportu. Opcja rozciagania transportera pozwla na zwiększenie jego długości kilkukrotnie, a prosta konstrukcja zapewnia szybki montaż i demontaż przenośnika.

zobacz

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

województwa

zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

×

Masz pytania? Zadzwoń

województwa

zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

531 593 200

pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

512 844 162