O nas

Firma Primacon

doświadczenie, wiedza, pasja

Firma Primacon stanowi doświadczony zespół doradców technicznych, który dzięki swym umiejętnościom, doświadczeniu oraz znajomości rynku pozwoli wyjaśnić Państwu szereg zagadnień związanych z procesami transportu technologicznego w przemyśle. Od samego początku współpracujemy z renomowanymi markami i producentami na świecie, rozwiązując wiele problemów szeroko pojmowanego transportu wewnęrznego. Naszym celem jest ciągłe kontynuowanie inwestycji zarówno w technologie jak i w Nasz zespół w celu zapewnienia, iż świadczone Państwu usługi i dostarczane produkty są najwyższej jakości oraz w pełni zaspokajają potrzeby aplikacji.

Siedziba firmy Primacon

Jesteśmy firmą stawiającą na rozwój i długofalową współpracę, dlatego sukcesywnie rozbudowujemy Nasze zaplecze techniczne.W październiku 2012 roku uruchomiliśmy własną montownię przekładni ślimakowych, które jesteśmy w stanie dostarczać w bardzo krótkich terminach i naprawdę atrakcyjnych cenach. Jeśli szukacie Państwo sprawdzonych i niedrogich rozwiązań zachęcamy do składania zapytań. Jesteśmy w stanie sprostać wielu wymaganiom terminowym i cenowym.

Dla wszystkich aplikacji związanych z zapotrzebowaniem na wyższe moce i moment obrotowy wprowadzilśmy przekładnie marki STROINA, które dostępne są w atrakacyjnych cenach i terminach realizacji.

Hala Primacon

Nie zamierzamy spocząć na laurach i ograniczać się tylko do obszaru wyeksponowanego na stronie internetowej. Rozwój, współpraca i chęć zaspokajania coraz to szerszych potrzeb z pewnością będą dla Nas motorem napędowym i motywacją na kolejne długie lata!!!

Doradztwo i wsparcie techniczne

Primacon jest dostawcą rozwiązań dla transportu technologicznego. W celu poprawy wydajności kierujemy nasze bogate portfolio produktów do wielu gałęzi przemysłu. Z kolei nasze zaangażowanie i odpowiedni serwis zapewniają kreatywność rozwiązań dla poszczególnych zagadnień.

Dzięki bezpośrednim kontaktom z czołowymi producentami europejskimi dostarczamy nasze produkty szybko i w bardzo konkurencyjnych cenach.

ogólne warunki sprzedaży

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

województwa

zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

×

Masz pytania? Zadzwoń

województwa

zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

531 593 200

pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

512 844 162