• rolki
 • Koła pasowe
 • Elektrorolki
 • Przeguby
 • Przekładnie ślimakowe
 • Przenośniki rolkowe
 • Przenośnik taśmowe
 • Rolki przenośnikowe
 • Taśmy PCV
 • Łańcuchy płytkowe
 • przekladnie stozkowe
 • Taśmy modułowe
 • Elektrobębny i motobębny

Oferta

LINIA DO DESEK

23/02/2023

Oddana do użytku pod koniec 2022 roku linia do desek służy do odbioru, transportu i podawania desek o maksymalnej długości 6m.

Odbiór odbywa się na 6 rzędach przenośników łańcuchowych. Dopychacz pneumatyczny zapewnia ich właściwe ułożenie na przenośnikach rolkowych.

Po dojechaniu do końca linii przenośników rolkowych, popychacz łańcuchowy podaje deski na transportery pasowe.

Linia w pełni zautomatyzowana.

OFERTA / ROLKI PRZENOŚNIKOWE

Nasze rolki  przenośnikowe wykonywane są zarówno ze stali zwykłej, ocynkowanej, nierdzewnej jak i z tworzyw sztucznych. Mogą znaleźć zastosowanie zarówno w nowych aplikacjach oraz jako zamienniki do istniejących już przenośników rolkowych dla wszystkich gałęzi przemysłu. Nowoczesne maszyny CNC oraz system kontroli zapewniają najwyższą jakość dostarczanych przez Nas rolek , krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny.

Rolki przenośnikowe M8 z gwintem wewnętrznym stanowią nowe, ekonomiczne i szybkie rozwiązanie, mogące być wykorzystywane zarówno w przenośnikach grawitacyjnych jak i napędzanych. Uszczelnienia labiryntowe chronią przez zapyleniem zaś wysokiej jakości łożyska precyzyjne  6202zz zapewniają cichą pracę rolki. Rolki te mogą być również stosowane na zewnątrz pomieszczeń.
 
Rolki przenośnikowe KTR mogą być wykorzystywane zarówno jako grawitacyjne jak i pracować pod taśmą przenośnikową. Rolki zbudowane są z łożysk precyzyjnych, łatwo wciskanych w polimerowe obudowy, co zapewnia ich bardzo cichą pracę.
 
 
Rolki przenośnikowe PR z łożyskami precyzyjnymi przeznaczone są do ciągłej pracy  przy średnich i ciężkich ładunkach, gdzie waga produktu wynosi co najmniej 30kg. Ich uniwersalność pozwala na pracę zarówno pod taśmą jak i samodzielnie.
 
 
Rolki przenośnikowe RG samobieżne, stalowe służą do manualnego, grawitacyjnego transferu produktów. Ocynkowany płaszcz stalowy zapewnia ich wysokie wykończenie.
 
 
Seria rolek przenośnikowych IR przeznaczona jest do  extra ciężkich ładunków. Stalowy płaszcz połączony jest z uszczelnionymi łożyskami precyzyjnymi dodatkowo uszczelnianymi na zewnątrz, co pozwala na ich pracę w najcięższych warunkach otoczenia. Jedna rolka IR jest w stanie przenieść nawet 1000kg.
 
Rolki przenośnikowe SSRG wykonywane są ze stali AISI 304 oraz łożysk samobieżnych, co pozwala na ich pracę przy obciążeniach 2kg – 50kg tylko w aplikacjach grawitacyjnych, nie napędzanych.
 
Wykonane z odpornego na uderzenia tworzywa rolki przenośnikowe PRP, zatwierdzone przez FDA zwykle znajdują zastosowanie w przemyśle owocowo – warzywnym. Istnieje możliwość zastosowania wałów jak i łożysk wykonanych ze stali nierdzewnej. Uszczelnienie labiryntowe – standard.
 
 
Seria samobieżnych rolek przenośnikowych PRG, zatwierdzonych przez FDA przeznaczona jest do transportu  lekkich i średnich produktów spożywczych. Wszystkie rolki posiadają łożyska kulowe ze stali nierdzewnej.
 
Rolki przenośnikowe CDR (z kołem łańcuchowym) oraz rolki GRP (z rowkiem pod pasek okrągły) przeznaczone są do przenośników napędzanych. Te pierwsze znajdują szczególne zastosowanie przy transporcie palet, z kolei te drugie można łączyć z Naszymi elektrorolkami 24V DC.
 

Plac Narutowicza 21, 62-600 Koło, tel/fax 63 271 34 81, kom. 531 593 200, 512 844 162

tel/fax 63 271 34 81