Przekładnie i motoreduktory

Motoreduktory ślimakowe

Przekładnie ślimakowe SF/MSF wyposażone są w utwardzane i hartowane stalowe, gwintowane ślimaki oraz ślimacznice wykonane z żeliwa sferoidalnego z dodatkiem brązu. Przekładnie ślimakowe SF/MSF występujące w 9 rozmiarach o przełożeniach od 1:7.5 do 1:100, wytwarzane są w obudowach aluminiowych do rozmiaru 90 oraz żeliwnych w rozmiarach 110 i 130. W celu zwiększenia przełożenia mogą być łączone w komplety razem z przekładniami walcowymi PR, wariatorami oraz innymi reduktorami ślimakowymi tworząc przekładnie podwójne. Przekładnie ślimakowe SF/MSF mogą być dodatkowo wyposażone w wały wyjściowe pojedyncze lub podwójne, kołnierze przyłączeniowe oraz ramiona reakcyjne.

motoreduktory stożkowe i walcowe
Różne typy motoreduktorów

Nasze przekładnie są w pełni zamienne z innymi przekładniami ślimakowymi dostępnymi na rynku i mogą być dostarczane jako osobne jednostki lub montowane razem z silnikami tworząc motoreduktory. Mocowanie za pomocą kołnierzy IEC pozwala na ich dopasowanie do standardowych silników elektrycznych jedno- i trójfazowych. Motoreduktor MSF łączy w sobie prostotę konstrukcji, z bardzo przystępną ceną. Ta kątowa przekładnia mechaniczna jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem w lekkich i średnich zastosowaniach przemysłowych. Nasze stany magazynowe pozwalają na szybkie dostawy w ciągu 24H.

pobierz wymiary
Motoreduktor ślimakowy

Przekładnie ślimakowe - dostępne warianty

Przekładnia ślimakowa

Przekładnie ślmiakowe

pobierz katalog
Przekładnia ślimakowa podwójne

Przekładnie ślmiakowe podwójne

pobierz katalog
Motowariator

Motowariatory

pobierz katalog

Motoreduktory stożkowe i walcowe

Firma Primacon jest autoryzowanym przedstawicielem marki STROINA w Polsce. STROINA to firma z dużymi tradycjami. Jej początki sięgają 1906 roku kiedy jako jednoosobowa firma zajmowała się naprawą maszyn przemysłowych. Przez lata firma przechodziła ewolucję zajmując się produkcją przekładni ślimakowych, walcowych, planetarnych oraz sprzęgieł. Wydział badawczy od lat rozwija i poszukuje nowych rozwiązań z zakresu techniki napędów, w celu zapewnienia firmie STROINA wiodących pozycji na rynku napędów na świecie.

motoreduktory ślimakowe
Motoreduktor stożkowy

Motoreduktory marki STROINA

Nowa generacja przekładni STROINA dostarczanych zarówno z kołnierzami IEC oraz w wersji kompaktowej z silnikami obejmuje swym zakresem:

Przekładnie walcowo-stożkowe serii KG

Motoreduktory walcowo stożkowe KG

to przekładnie w wymiarach 1—9 i max. momencie obrotowym 13500Nm. Reduktory KG wyposażone są w przekładnie dwu-, trzy-, cztero-, a nawet pięciostopniowe, co pozwala na osiąganie przełożeń rzędu 8500. Te kątowe przekładnie mechaniczne przystosowane są do pracy z silnikami od 0.12kW do 55kW.

pobierz katalog
Motoreduktory walcowe ZG

Motoreduktory walcowe ZG

dwu, trzy i czterostopniowe, które posiadają przełożenia od 4 do 3168 w zakresie mocy 0.12kW-55kW i max. moment obrotowy do 20 000Nm. Te przekładnie mechaniczne występują w 13 rozmiarach.

pobierz katalog
Motoreduktory walcowe płaskie FG

Motoreduktory walcowe płaskie FG

w rozmiarach 1—8 wyposażona jest w przekładnie dwu-, trzy-, cztero-, a nawet pięciostopniowe do i= 8517. Maksymalny moment obrotowy to 13500Nm, zaś moc 55kW.

pobierz katalog
Motoreduktory walcowo-ślimakowe SG

Motoreduktory walcowo-ślimakowe SG

występują w 6 rozmiarach. Te przekładnie mechaniczne przystosowane są do pracy z silnikami od 0.12kW do 9.2kW zaś ich zakres przełożeń to 7.7 do 3208.

pobierz katalog

Wszystkie dostępne u Nas motoreduktory

mogą być łączone z silnikami elektrycznymi przy pomocy standardowych kołnierzy IEC bądź występować w wersji kompaktowej.

zapytaj o szczegóły

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

województwa

zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

×

Masz pytania? Zadzwoń

województwa

zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

531 593 200

pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

512 844 162