Transportery taśmowe

Przenośniki taśmowe

uniwersalne zatosowanie, solidna konstrukcja

Przenośniki taśmowe są najpowszechniej stosowaną grupą transporterów w wielu branżach przemysłowych. Umożliwiają przepływ ładunków o różnym kształcie i ciężarze, pojedynczych, sypkich lub pakowanych jednostkowo. Cechują się solidną zwartą konstrukcją opartą zwykle na stalowej ramie i prostą budową, która umożliwia szybki demontaż poszczególnych elementów przenośnika.

Firma Primacon projektuje i wykonuje transportery taśmowe przystosowane do lżejszych, średnich i ciężkich ładunków, związanych z przemysłem spożywczym, rolnictwem, transportem detali, paczek i oraz wielu innych. Uniwersalność naszych urządzeń oraz szerokie spektrum użytkowania czynią z nich niezastąpione wyposażenie linii produkcyjnych i przemysłowych. Zapewniamy szeroki wybór oraz najwyższą jakość oferowanych usług.

Przenośnik taśmowy PVC
Przenośniki taśmowe PVC, PU, gumowe

Ten typ przenośników taśmowych stosowany jest głównie do transportu ładunków lekkich i średnio ciężkich w pomieszczeniach zamkniętych. Sprawdzają się w wielu sektorach przemysłu do przenoszenia produktów jednostkowych, zapakowanych lub materiałów sypkich.

zobacz
Przenośnik taśmowy modułowy
Przenośniki taśmowe modułowe

Polecamy nasze transportery taśmowe modułowe, które doskonale sprawdzają się w liniach montażowych oraz w przemyśle spożywczym. Spełniają niezbędne wymogi FDA, więc wykorzystuje się je do transportu artykułów żywnościowych, gdzie wymagana jest wysoka higiena produkcji.

zobacz
Przenośnik tasmowy siatkowy
Przenośniki taśmowe siatkowe

Oferujemy przenośniki taśmowe siatkowe, które z powodzeniem wykorzystywane są w przemyśle spożywczym. Stalowa taśma siatkowa jest odporna na działanie skrajnych temperatur, więc idealnie nadaje się do transportu ładunków, które podlegają obróbce termicznej.

zobacz
Przenośnik taśmowy wznoszący
Przenośniki taśmowe wznoszące

Umożliwiają wydajny transport technologiczny ładunków do góry lub w dół, do zbiornika, kontenera bądź naczepy. W naszym asortymencie znajdują się transportery taśmowe wznoszące proste, wznoszące typu L lub Z (łabędzia szyja).

zobacz
Przenośnik taśmowy modułowy łukowy
Przenośniki taśmowe łukowe

Sprawdzają się w transporcie produktów, w którym wymagana jest zmiana kierunku. Udostepniamy przenośniki łukowe z taśmą modułową lub siatkową, a kąt skrętu transportera dobieramy zgodnie z życzeniamy naszych klientów.

zobacz
Przenośnik taśmowy spiralny
Przenośniki taśmowe spiralne

Nasze przenośniki taśmowe spiralne służą do przenoszenia ładunków w górę i dół a ich konstrukcja sprawia, że zajmują niewielką powierzchnię. Dzięki wydłużonemu czasowi transportu możliwie jest przeprowadzenie dodatkowych procesów produkcyjnych.

zobacz

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

województwa

zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

×

Masz pytania? Zadzwoń

województwa

zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie, śląskie

531 593 200

pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

512 844 162